Jak wybrać projektanta wnętrz

 

Wybór projektanta wnętrz to najważniejsza decyzja, jaką możesz podjąć, zanim zainwestujesz dużo w projekt dekoracji domu. Zakładając, że możesz sobie pozwolić na usługi projektanta wnętrz, masz wiele możliwości wyboru projektantów. Czym kierujecie się przy wyborze projektanta wnętrz? Jeśli masz czas, aby przejść przez proces rozmowy kwalifikacyjnej, jest to najlepszy sposób.

Uzyskaj trzy różne rekomendacje dla dobrych projektantów architekt wnętrz warszawa, które należą do Amerykańskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz. Następnie zapytaj każdego z trzech projektantów, czy przeprowadziłby z Tobą bezpłatną konsultację na temat przestrzeni, nad którą pracujesz. Rób dobre notatki podczas konsultacji, nie tylko na temat ich pomysłów projektowych, ale także innych czynników, w tym kosztów, ich związku z tobą i tego, czy uważasz, że ich styl jest zgodny z twoim.

Po konsultacji z każdym projektantem wnętrz dokładnie przejrzyj swoje notatki. Ponadto, jeśli mają jakieś internetowe portfolio swoich poprzednich prac, poświęć trochę czasu na ich przejrzenie. Który projektant najlepiej pasuje do Twojego pokoju? Nie zakładaj, że projektant z wyraźnie nowoczesnym podejściem do swojej pracy będzie w stanie zmienić swoje paski w twoim ultratradycyjnym projekcie, chyba że zrobił to wcześniej i podoba ci się wynik.

Jeśli szukasz projektanta wnętrz i masz bardzo ograniczony budżet, rozważ zatrudnienie studenta projektowania wnętrz do pracy z tobą w domu. Byliby wdzięczni za doświadczenie zawodowe i prawdopodobnie spodziewaliby się niższych zarobków niż uznany projektant wnętrz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *